Bize Danışın : 0532 464 74 97

REXROTH ORANTISAL VALFLER

Orantılı, yüksek tepkili ve servo valfler – Portfolio


Oransal yön valfleri

Oransal yön valfleri, yön, basınç ve akış regülasyon valfleri olarak kullanılır. Entegre elektronikler kullanarak kablolama zahmetini azaltır ve kullanımı basitleştirir. Doğrudan veya pilot kumandalı bu valfler, birçok kapalı çevrim uygulaması için idealdir.


Oransal basınç kontrol valfleri

Birden çok doğrudan pilotla çalıştırılan oransal basınç kontrol valflerine kadar bu seri, herhangi bir tahliye devresi için geniş bir hidrolik akış kapasitesi yelpazesi sunar. Oransal basınç kontrol valfleri, kelimenin tam anlamıyla milyonlarca çalışma saatinde güvenilirliklerini defalarca kanıtlamıştır.


Orantısal akış valfleri

Bosch Rexroth'un orantısal akış valfleriyle makineleri ve montaj hattı performansını optimize edin ve yük kuvvetleri değiştiğinde akışı sabit tutun.


Yüksek tepkili yön valfleri

Yüksek tepkili yön valfleri kompakt ve sağlamdır. Konum, hız, basınç ve kuvvetin kapalı döngü kontrolü ile yüksek dinamikleri ve kontrol doğruluğu konusunda ikna edicidirler. Devre sıvı akışının başlatılmasını, durdurulmasını ve yönünü kontrol etmek için ihtiyacınız olan Yüksek Tepkili yön valfini bulun.


Servo yollu valfler

Servo yollu valfler, hidrolik olarak pilotla çalıştırılan 2 kademeli veya 3 kademeli yön valfleridir. Yüksek dinamikleri nedeniyle ağırlıklı olarak konum, kuvvet veya basınç ve hızın kapalı döngü kontrolleri için kullanılırlar. Bosch Rexroth hidrolik servo valfleri, basınç, akış veya konumun kontrolünde liderdir.


Kartuş valfler

Kartuş valfler olarak sağlam, hassas ve güvenilir oransal yön valflerimiz ve yüksek tepkili yön valflerimiz.


Orantılı, yüksek tepkili ve servo valf aksesuarları

Besleme basıncı dengeleyicileri ve tahliye izolatör basınç dengeleyicileri de dahil olmak üzere çok çeşitli servo valf aksesuarları arasından seçim yapın. Bosch Rexroth Endüstriyel Hidrolik ile her zaman doğru çözümü bulacaksınız.


REXROTH SCHWENKWİNKEL SENSÖR ( POMPA AÇI ÖLÇERİ )